چگونه باید به وبسایت کرکماز ایران اعتماد کنیم؟

اولین سوالی که قبل از خرید اینترنتی برای همه ما پیش می آید این است که چگونه به این وبسایت اعتماد کنم؟ فاکتورهای مهمی برای این امر وجود دارد، با ما همراه باشید.

وجود نماد اعتماد الکترونیکی

 نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی مشتریان در زمان مراجعه به سایت و فروشگاه های اینترنتی می باشد.مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی /  وزارت صنعت و معدن و تجارت  / وظیفه اعطا نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده گرفته و دارد .اعطاء نماد اعتماد الکترونیکی بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازم صاحب سایت و تائیید شرایط لازم، صورت می پذیرد.

تائید فروشگاه اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان و مشتریان کرکماز ایران دارد و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود قطعا احساس امنیت بیشتری می کند. و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات مشتریان می توانند برای شکایت به مراجع قانونی مراجعه نمایند که حتما پیگیری می شود.

دلیل ضرور بودن نماد اعتماد الکترونیکی

به همراه هم نظام و منظم بودن  فروشگاه های اینترنتی، تخلفات احتمالی در زمینه های کیفیت محصولات، امنیت در فروش، تحویل به موقع اجناس، ضوابط بازپس گیری جنس و… قطعا کاهش و جلوگیری می شود و حتی بخشی زیادی از فعالیت ها  خرده فروش کشور در مبادلات داخلی به  اجرا در می آید .

با اعلام شرایط دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای فروشگاه های اینترنتی توسط  توسعه تجارت الکترونیکی و زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت این طور می توان نتیجه گرفت که در جهت اعتماد سازی، بالا بردن امنیت کامل، ساماندهی و رسمیت بخشی به فعالیت این فروشگاه ها و ایجاد رقابت سالم در کاهش قیمتها و ارتقای سطح کیفیت فروش محصولات و ارائه خدمات مناسب به مشتریان و  خریدار از فروشگاه اینترنتی دریافت نماد اعتماد که قطعا ضروری و لازم است .

مجوز رسمی برای فروش اینترنتی (نماد اعتماد)

فروشگاه بزرگ کرکماز ایران دارای مجوز فروش اینترنتی در سطح کشور و فضای مجازی می باشد و توسط وزارت صنعت و معدن صادر گردیده است. برای استعلام فروشگاه کرکماز ایران  ” استعلام نماد اعتماد الکترونیکی ” را در گوگل سرچ کرده و مراجعه نماید و با زدن منوی استعلام سایت “www.korkmaz-iran.com” استعلام نماید.

ضمانت دویست درصد 200% محصولات

کرکماز ایران تمام کالاهای عرضه شده در فروشگاه را قبل از ارسال برای مشتریان عزیز توسط کارشناسان کرکماز ایران مورد بررسی و تست قرار میدهد.اجناس کاملا اورجینال و اصلی برای مشتریان عزیز ارسال می شوند و دارای ضمانت 200% بازگشت وجه اجناس در صورت مشاهده هر گونه مشکل در اصالت محصولات ارسالی است.

راهنمای خرید با کارشناسان مجرب کرکماز ایران

امکان مشاوره قبل از خرید از طریق پشتیبانی آنلاین، تماس تلفنی، تلگرام و واتساپ توسط کارشناسان فروش کرکماز ایران :

 

آقای قادری: 09182835391  –  09182834476